FORUM FİLBOX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinema Tv'lerden Memnun musunuz?

+53
celincek
bayoz
refah
tektek
sadimenteş
fortis
parcali
elevator
mudo
dicaprio
yeknesak
tomento
destram
mandalina
muhlis
lombardo
master14
delora
dedana
masai
vadeci
tokat
taksimde
kuramcı
seksen
tasci
kaleci
padida
rejisör
moldova
resort
murathan
lerayden
nevizade
volfram
sonfree
defans
bumbom
vasifi
altıüstü
seriallater
weber
zoomboxen
vatendom
torinosport
fedai
duverger
sigorta
zyxel
troleybüs
fudemast
moderno
uslanmaz
57 posters

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Sinema Tv'lerden Memnun musunuz? - Sayfa 3 Empty Geri: Sinema Tv'lerden Memnun musunuz?

Mesaj tarafından dicaprio Ptsi Ağus. 31, 2015 11:01 pm

memnun olmamak zor bence, güzel filmler oynuyor, birde şu saçma kore filmlerini eleseler güzel olacak, yayınlanmasın demiyorum, kötüleri elemeliler, kötüleri çok kötü, 1001 kanalı da ne akla hizmet var onu hiç bilmiyorum işte, seçilen filmler rezalet 1001 için
dicaprio
dicaprio
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Maymun

Sinema Tv'lerden Memnun musunuz? - Sayfa 3 Empty Geri: Sinema Tv'lerden Memnun musunuz?

Mesaj tarafından mudo Salı Eyl. 01, 2015 10:38 pm

fazlasıyla memnunum canavar gibi hepsi maşallah, ama genelde iyi filmler hep saat 20 ve 23 de başlayanlar oluyor gerisindekiler biraz daha özensizce seçilmişler gibi geliyor bana, eylül ayı çok iyi izlememişler varsa da ateşli aynasızları bu ay kaçırmasınlar, bir daha epey zaman oynamayabilir iki aydır çok döndü cehennem melekleri 3 bu ay o da kaçmaz kesinlikle ateşli aynasızlar 13 ünde cehennem melekleri ise 23 ünde
mudo
mudo
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Maymun

Mesaj tarafından elevator Salı Eyl. 01, 2015 11:26 pm

filmler genel olarak orta halli ne çok hepsi müthiş diyebilirim, ne de kötü filmler oynuyor diyebilirim, en iyi tanımlayıcı söz orta karar bu kanallar için, korku ve gerilim filmleri biraz artmalı, korku filmlerinin de genel olarak kalitesi düşük, piyasada çok farklı değil korku filmlerinde ondan bunu kanala yükleyemiyorum, gerilim filmleri çok bomba hep, aksiyon kanalını tek geçerim, aile kanalına baktığım yok zaten, ne alemde bilmiyorum, hiç beni cezbetmiyor, listeden silsem yeridir

elevator

Köpek
Lakap : trabluslu

Mesaj tarafından uslanmaz Çarş. Eyl. 02, 2015 12:31 pm

elevator demiş ki:filmler genel olarak orta halli ne çok hepsi müthiş diyebilirim, ne de kötü filmler oynuyor diyebilirim, en iyi tanımlayıcı söz orta karar bu kanallar için, korku ve gerilim filmleri biraz artmalı, korku filmlerinin de genel olarak kalitesi düşük, piyasada çok farklı değil korku filmlerinde ondan bunu kanala yükleyemiyorum, gerilim filmleri çok bomba hep, aksiyon kanalını tek geçerim, aile kanalına baktığım yok zaten, ne alemde bilmiyorum, hiç beni cezbetmiyor, listeden silsem yeridir

kore filmleri azaltılmalı sadece ne iyileri yayınlanmalı, hiç sevmiyorum kore ve japon sinemasını, kimseye de hitap etmiyor zaten o bölgenin filmleri, sadece en iyileri dışında hiçbiri yayına girmemeli, çok sıkıcı ve saçma filmler yapıyorlar
uslanmaz
uslanmaz
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha
Lakap : siyah gözlük

Mesaj tarafından parcali Perş. Eyl. 03, 2015 10:22 pm

her akşam izleyecek bir şeyler buluyorum, benim için önemli olan da bu, görüntü kalitesi de orta halli idare eder, fazlasını da beklemiyordum zaten,

parcali
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kaplan
Lakap : deneme 1 2 3 2 1

Mesaj tarafından fortis Perş. Eyl. 03, 2015 10:39 pm

sinema tvlerin görüntü kalitesi kötü mü, heralde explorer kanalını izlemiyorsunuz, internet explorer ın tarayıcı kalitesi ne ise, explorer tv nin de görüntü kalitesi o kadar işte
fortis
fortis
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi
Lakap : rejici

Mesaj tarafından moldova Paz Eyl. 06, 2015 4:54 pm

kore çin filmleri hala aksiyon kanalında özellikle çoğunlukta, çinlilerin filmleride çinliler, gibi
dreamworks, Chantier Film ve Calinos gelmeliler, özellikle dreamworks hissediliyor, 2 ve ya 3. hakları alınmalı özellikle dreamworks un 2 cil hakkı boşta
moldova
moldova
Merhabalar
Merhabalar

Mesaj tarafından sadimenteş Çarş. Ara. 02, 2015 3:16 pm

dreamworks gerekiyor gerçekten eksikliği hissedilir düzeyde 2. falan hakları temin edilmeli

sadimenteş
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından zoomboxen Çarş. Ara. 23, 2015 3:26 pm

sinema kanalları 5.1 ses gerekli artık, tvler sound bar ile beraber satılmaya başlandı neredeyse, ses önemli

zoomboxen
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Maymun

Mesaj tarafından volfram Çarş. Ara. 23, 2015 3:28 pm

zoomboxen demiş ki:sinema kanalları 5.1 ses gerekli artık, tvler sound bar ile beraber satılmaya başlandı neredeyse, ses önemli

bak bu konuda ayakta alkışlıyorum seni, kimse bu mevzuya değinmedi neredeyse filmden en büyük verim ses ile alınıyor, görüntü konusunun gereğinden fazla abartıldığını düşünyorum 5 mgb ile ortalama yayın yapılıyor bence yeterli, gereksiz kasıyorlar bazı kişiler
volfram
volfram
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kaplan

Mesaj tarafından troleybüs Çarş. Ara. 23, 2015 3:29 pm

volfram demiş ki:
zoomboxen demiş ki:sinema kanalları 5.1 ses gerekli artık, tvler sound bar ile beraber satılmaya başlandı neredeyse, ses önemli

bak bu konuda ayakta alkışlıyorum seni, kimse bu mevzuya değinmedi neredeyse  filmden en büyük verim ses ile alınıyor, görüntü konusunun gereğinden fazla abartıldığını düşünyorum 5 mgb ile ortalama yayın yapılıyor bence yeterli, gereksiz kasıyorlar bazı kişiler

heleki bir de hbb olayı aktif olursa umarım orada bu tip bir seçme şansı olur dolby ve stereo gibi beklediğim bu aslında

troleybüs

At

Mesaj tarafından tasci Çarş. Ara. 23, 2015 3:31 pm

benim o konudaki beklentim sansürlü ve sansürsüz seçenekler olacak mı?
aile ile oturup film izleyeceksek sansürlü seçenek iyidir,
tek olacaksak sansürsüz de izleyebilmek büyük nimet olacaktır,

tasci
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Domuz

Mesaj tarafından tektek Çarş. Ara. 23, 2015 3:32 pm

tasci demiş ki:benim o konudaki beklentim sansürlü ve sansürsüz seçenekler olacak mı?

bunu bu şekilde ses ve sansür seçenekli yaparsalar, aboovvvvvvv ne süper bir hizmet olur

tektek
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi

Mesaj tarafından zyxel Çarş. Ara. 23, 2015 3:34 pm

tektek demiş ki:
tasci demiş ki:benim o konudaki beklentim sansürlü ve sansürsüz seçenekler olacak mı?

bunu bu şekilde ses ve sansür seçenekli yaparsalar, aboovvvvvvv ne süper bir hizmet olur

kardeş kim bakar o saatten sonra yayın akışına bas kırmızı tuşa aç izle seç bir şeyler yap,
özellikle dizi kanalı için daha da iyi olacak,
zyxel
zyxel
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Köpek
Lakap : ipman

Mesaj tarafından vatendom Çarş. Ara. 23, 2015 3:37 pm

zyxel demiş ki:
tektek demiş ki:

kardeş kim bakar o saatten sonra yayın akışına bas kırmızı tuşa aç izle seç bir şeyler yap,
özellikle dizi kanalı için daha da iyi olacak,

hakikaten bu doğru işte dizi kanalında daha bir tane dizi izlemedim, netten fragmanlara baktım falan ama beğendiklerim de var saatleri bölümleri falan hiç takip edemiyorum, neye göre neyi yayınladıklarını hala anlamış değilim,
saat mantıklarını bir türlü çözemedim
la reina del sur, orphan black, fortitude, şimdi başlayan 2 dizide harika
birde sansürsüz olursa sen deme keyfe
vatendom
vatendom
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Köpek

Mesaj tarafından refah Çarş. Ara. 23, 2015 3:38 pm

arkadaşlar sansürsüz demişsiniz de hbb rtük kurallarına tabi değil mi nasıl sansürsüz olacakki

refah
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Köpek

Mesaj tarafından altıüstü Çarş. Ara. 23, 2015 3:39 pm

vodafone net ile ortak sınırsız internet kampanyası yapmışken bu sistemin devreye girmesi bence çok iyi olacak, ikisinide almak için bir sebep olabilir

altıüstü
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Domuz

Mesaj tarafından bayoz Çarş. Ara. 23, 2015 3:41 pm

refah demiş ki:arkadaşlar sansürsüz demişsiniz de hbb rtük kurallarına tabi değil mi nasıl sansürsüz olacakki

hayır hocam daha çok net tabanlı olduğu için ve tv yayını şeklinde olmadığı için rtük le bir bağlantısı olmuyor

bayoz
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Maymun

Mesaj tarafından bumbom Çarş. Ara. 23, 2015 3:45 pm

hbb için internet mi gerekiyor tv ye? Cevaplarınız bekliyorum :::: güm güm güm :::

bumbom
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi

Mesaj tarafından celincek Çarş. Ara. 23, 2015 3:50 pm

bumbom demiş ki:hbb için internet mi gerekiyor tv ye? Cevaplarınız bekliyorum :::: güm güm güm :::

evet gerekiyor, sadece nette değil tv nin hbb desteklemesi lazım, bunla ilgili listeler vardır nette tv nizin kılavuzunada bakın orada da yazabilir bu olay,

celincek
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından dedana Çarş. Ara. 23, 2015 3:53 pm

bumbom demiş ki:hbb için internet mi gerekiyor tv ye? Cevaplarınız bekliyorum :::: güm güm güm :::

eğer tv nize net bağlıysa trt nin üstüne gelip test edebilirsiniz kırmızı tula basın gibi bir yazı çıkıyorsa vardır, birde ayarlarına da bakın oradada hbb açık kapalı gibi bir şey görebilirisiniz açık olsun eğer varsa bunlardan anlaşılır

dedana
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından taksimde Paz Ocak 03, 2016 2:52 pm

sinema hemen uygulaması niye filbox üyelerine açık olmaz ve ya filbox lılarar düşük fiyatla teklif edilmez, kurumun merkez firmasına üyeyiz ama açık değil bize
taksimde
taksimde
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından parcali Paz Ocak 03, 2016 11:31 pm

taksimde demiş ki:sinema hemen uygulaması niye filbox üyelerine açık olmaz ve ya filbox lılarar düşük fiyatla teklif edilmez, kurumun merkez firmasına üyeyiz ama açık değil bize

hbb özelliği devreye girecek dendi daha onda bile ses seda yok, bu kadar uzun mu sürer bir yazılımı yazmak

parcali
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kaplan
Lakap : deneme 1 2 3 2 1

Mesaj tarafından fortis Paz Ocak 03, 2016 11:49 pm

en gıcık olduğum konu dandik amatör şeylerin bile telefon uygulaması varken hala bir uygulama çıkaramamış olmaları nedendir? hatırlatıcı ve üstüne tıklanınca konu ve fragman seçimi olan bir yazılım çok mu zor geldi
fortis
fortis
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi
Lakap : rejici

Mesaj tarafından defans Ptsi Ocak 04, 2016 12:06 am

rahatsız olduğum nokta böyle sırf çok yıldızlı ama yılın hayal kırıklığı yaşatan, içi boş filmler yerine, festivallerde gösterilen ama çoğunluğun yakalayamadığı filmleri de yayınlarsanız çok sevinirim. Mesela L’inconnu du lac(stranger by the lake), Post Tenebras Lux, Nebraska gibi çok flaş filmleri çok tatmin edici olur.

Gözünü vatandaşların cebine dikmiş yani gişeye oynayan, insanların saçma sapan sebeplerle dövüştüğü ve yüz yıldır denenen numaraları toplayıp film yaptığını sanan saçma yönetmenlerden bıktım açıkçası. Beyin ütülemekten başka hiçbir amaçları yok o tür filmlerin. YAzdığım ve buna benzer filmler mutlaka bekliyoruz. teşekkürler:)

defans
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha
Lakap : muhabbetçi

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics