FORUM FİLBOX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinema Tv Eylül Ayı

+30
moderno
master14
fudemast
vasifi
porland
sadimenteş
tektek
weber
duverger
mudo
delora
sestak
dedana
maksat
masai
vadeci
tokat
murathan
mondeo
moldova
kuramcı
kaleci
fedai
dumanyedi
dicaprio
celincek
altıüstü
muafmuaf
sonfree
kagit
34 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Sinema Tv Eylül Ayı Empty Sinema Tv Eylül Ayı

Mesaj tarafından kagit Ptsi Ağus. 31, 2015 11:50 pm

En son kagit tarafından Salı Eyl. 01, 2015 12:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

kagit
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Sinema Tv Eylül Ayı Empty Geri: Sinema Tv Eylül Ayı

Mesaj tarafından kagit Ptsi Ağus. 31, 2015 11:53 pm

Sinema Tv Eylül Ayı Valizdeki-Ask-Filmini-izle
Filmin bilgisi ve Konusu:Montana bir kabin memurudur ve en küçük kız kardeşi evlenmek üzeredir. Ondan önce nişanlanmaya karar veren Montananın hayatının adamını bulması için 1 ayı vardır. Montana mükemmel erkeği bulmak için tam 30.000 mil uçmak zorunda kalacaktır. HDFilmsitesi.org iyi seyirler diler.
Orjinal Adı: “Baggage Claim”
Sitemizdeki Adı: Baggage Claim – Valizdeki Aşk Türkçe Dublaj izle
Yapımcı Ülkesi (Country): ABD
Yapım Yılı ve Gösterim Tarihi: 2013 – 27 Eylül 2013 (ABD)
Türü: Komedi
Yönetmen: David E. Talbert (
Senarist: David E. Talbert (
Başrollerde:Paula Patton, Taye Diggs, Jill Scott
Süresi: 96 dakika
IMDB Puanı:4.5
Sinemalar Değerlendirmesi:6.7

kagit
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından kagit Ptsi Ağus. 31, 2015 11:55 pm

Sinema Tv Eylül Ayı A3579Orjinal Adı – MoneybaLL
IMDB.Com Puanı – 7.9/10
Sinemalar.Com Puanı – 6.1/10
Hdfilmsitesi.com.tr Puanı – 6.9/10
Yapım Yılı – Ülke – 2011 – ABD
Gösterim Tarihi – 9 Aralık 2011
Tür – Biyografi, Dram, Spor
Yönetmen: Bennett Miller
Senaryo: Philip Seymour Hoffman, Steven Zaillian, Aaron Sorkin
Kitap: Michael Lewis
Oyuncular: Brad Pitt, Robin Wright, Jonah Hill
Süre – 130 Dakika
Filmin Özeti – Michael Lewis’in gerçek yaşamdan kitaba daha sonra sinemaya aktarılan filmi, Beyzbol takımı menajeri Billy Beane(Brad Pitt) ve ekibinin tüm zorluklara rağmen kazanmayı başarmasını konu alır.

kagit
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından kagit Ptsi Ağus. 31, 2015 11:56 pm

Sinema Tv Eylül Ayı Images?q=tbn:ANd9GcQPOHIxYdTXDpbFEWC-cv-tAQ98ELcVPMGVFy0pgFoI5s7UiDNU

Filmin bilgisi ve Konusu:Film 2031 yılında gelecekte geçiyor.. Dünyada küresel ısınma tavan yapmıştır ve bilim adamları da bu doğrultuda bir deney gerçekleştirmiştir. Fakat deneyde işler ters gitmiş ve dünya adeta buz çağına geri dönüşmüştür.. Felaket sonrası hayatta kalan bir grup insan ise Snowpiercer ismi verilen bir trende yaşamak zorunda kalmışlardır. Fakat tren içerisinde yaşam bile 2 ye ayrılmıştır.. Yönetenler ve yönetilenler adında.. Arka vagon halkı adeta ezilen kesimdir ve bunu durum artık onların sabrını taşırmaktadır.. İyi seyirler diler.
Orjinal Adı: “Snowpiercer ”
Sitemizdeki Adı: Snowpiercer Türkçe Altyazılı izle
Yapım Yılı ve Gösterim Tarihi: 2013 – 1 Ağustos 2013 (Güney Kore)
Türü: Aksiyon , Dram , Bilim Kurgu
Yönetmen: Joon-ho Bong
Senarist: Joon-ho Bong
Başrollerde: Chris Evans, Tilda Swinton, Jamie Bell
Süresi: 126 dakika
IMDB Puanı: 7.3
Sinemalar Değerlendirmesi: 8.7

kagit
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından kagit Ptsi Ağus. 31, 2015 11:58 pm

Sinema Tv Eylül Ayı 345652

Filmin Bilgileri:Matt Sculder karısını kaçırarak öldüren uyuşturucu baronunun peşine düşerek intikam alma mücadelesini konu alıyor.
Orjinal Adı: “A Walk Among the Tombstones”
Sitemizdeki Adı: Kanunun Ötesinde Türkçe Dublaj izle
Yapım Yılı ve Gösterim Tarihi: 2014 – 3 Ekim 2014 (ABD)
Türü: Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Yönetmen: Scott Frank
Senaristler: Scott Frank
Oyuncu Kadrosu: Liam Neeson, Dan Stevens, David Harbour
Süresi: 114 Dakika
IMDB Puanı: 6.6
Sinemalar Değerlendirmesi:6.9

kagit
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından kagit Salı Eyl. 01, 2015 12:00 am

Sinema Tv Eylül Ayı The-adventure-of-tin-tin-movie

Diğer Adı – The Adventures of Tintin
IMDB.Com Puanı – 7.7/10
Sinemalar.Com Puanı – 6.2/10
Hdfilmsitesi.com.tr Puanı – 6.4/10
Yapım Yılı – Ülke – 2011 – ABD
Gösterim Tarihi – 4 Kasım 2011
Tür – Animasyon, Macera
Yönetmen: Steven Spielberg
Senaryo : Edgar Wright, Steven Moffat, Joe Cornish
Yapımcı : Steven Spielberg
Süre – 105 Dakika
Filmin Özeti – Muhabir Ten ten bir maket gibi bulunca başına bela alır.Bu gemi sırlarla doludur öyle ki gizli hazinenin anahtadırıdır. Tıntın ile Captain Haddock batık gemide ki haazineye bulmak için maceraya atılırlar

kagit
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından sonfree Cuma Eyl. 11, 2015 2:48 pm

Snowpiercer kesinlikle izlenmeli
ilk önce bu film bu puanı nasıl aldı diye düşündüm , başlangıcında sıkıcı ve basit izleniminde bulundum ama tamamını izleyince puanı sonuna kadar hak etmiş
"modern nuhun gemisi" desem yanlış olmaz herhalde

sonfree
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Yılan

Mesaj tarafından muafmuaf Cuma Eyl. 11, 2015 2:51 pm

sonfree demiş ki:Snowpiercer kesinlikle izlenmeli
ilk önce bu film bu puanı nasıl aldı diye düşündüm , başlangıcında sıkıcı ve basit izleniminde bulundum ama tamamını izleyince puanı sonuna kadar hak etmiş
"modern nuhun gemisi" desem yanlış olmaz herhalde

katılmakla beraber şahsi yorumum
Arkadaşlar çok film izleyenlerin sıkıntısı biryerden sonra doyumsuzluk, takip ettiğimiz filmlerin konuları aynı gelmeye başlıyor. Hatta önceki yıllarda çekilen filmler, bol efektler ile yeniden çekiliyor. Bu düzeni bu film azda olsa kırmış. Senaryosu özgün, ilginç bir film. Daha iyi çekilebilir miydi? tartışılır ancak senaryo olarak başarılı buldum ve sıkılmadan izledim. Senaryosu için 9/10

muafmuaf
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından altıüstü Cuma Eyl. 11, 2015 2:53 pm

İlginç bir film öncelikle farklı bir film yapmak istemişler ve çok minicik mantık hataları barndırsada başarmışlar.Oyunculuklar iyi senaryo farklı işlenişte farklılık olabilirdi diyorum şahsen.Kesinlike basit bir film değil ama aksiyon severler farklı senaryosuyla izleyebilir tavsiye ederim. 10/7

altıüstü
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Domuz

Mesaj tarafından celincek Cuma Eyl. 11, 2015 2:56 pm

TÜM DÜNYA BİR TRENİN İÇİNDE ! Bilim kurgu diye buna derim ben çok sağlam bir senaryo izlerken tahmin ettiğim hiçbirşey doğru çıkmadı hep şaşırttı aksiyonu çok iyi kurgusu güzel bir film Chris Evans çok iyi iş çıkarmış kısacası puanını hak eden bir film 10/8

celincek
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından dicaprio Cuma Eyl. 11, 2015 2:59 pm

ayın filmlerinden ten ten saat 17 de sinema tv 2 de, izlemek isteyenelre duyurulur, güzel bir animasyon
dicaprio
dicaprio
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Maymun

Mesaj tarafından dumanyedi Cuma Eyl. 11, 2015 3:02 pm

celincek demiş ki:TÜM DÜNYA BİR TRENİN İÇİNDE ! Bilim kurgu diye buna derim ben çok sağlam bir senaryo izlerken tahmin ettiğim hiçbirşey doğru çıkmadı hep şaşırttı aksiyonu çok iyi kurgusu güzel bir film Chris Evans çok iyi iş çıkarmış kısacası puanını hak eden bir film 10/8
konu açısından biraz korkarak başladım filme ama hakkını vermek gerekir sağlam film sıkılmadan izleyebilirsiniz.

dumanyedi
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından fedai Cuma Eyl. 11, 2015 3:09 pm

Snowpiercer

...Bu filmi bir kaç ayrı açıdan değerlendirmek gerektiğine inanıyorum..

1. vermek istediği mesaj açısından: . Günümüz dünyasında kapitalist sistemin nasıl işlediğinin basit bir dille anlatımı da diyebiliriz. Bu manada beğendiğimi belirtmek isterim, çok güzel bir sistem eleştirisi olmuş.

2. Bir aksiyon filmi olarak: Sıkılmadan 2 saat geçireceğinizin garantisi var ama seyrederken kafanıza takılan mantık hataları da yok değil.

Her şeye rağmen son zamanlardaki en değişik ve işlenişi açısından en ilginç film olduğunu belirtmekte fayda var. 10/7

fedai
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından kaleci Cuma Eyl. 11, 2015 3:15 pm

"Ayakkabılar başa takılır mı ? Hayır,takılmaz! Şapka başa ayakkabı ayağa takılır.İşte sizler ayakkabısınız ve bizler ise şapkalarız.Sizler hep ayaklarda kalacakken bizler hep başa takılacağız."
Filmi özetlemek için bu kadarı yeterlidir.
Feodal sistemin ne kadar kötü olduğunu ve bu sisteme film boyunca lanet ettirirken ilerleyen zamanlarda da insanların yönetilme içgüdülerine muhtaç olduğunu da iyi bir şekilde işlemiş.
İnsanlar her zaman yönetilmek zorundadır çünkü bizler yasa,kural ve inançlarımız olmasaydı birbirimizi çok kolay öldürür binbir türlü kötülükleri yapabilirdik.
Devlette bu durumdan doğar.
Her dakikası mesaj veren içinde devrimci ruhu taşıyan son zamanlarda izlediğim "EN" iyi filmdir! 8,5/1

kaleci
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kaplan

Mesaj tarafından kuramcı Cuma Eyl. 11, 2015 3:19 pm

puanı kadar iyi olduğunu düşünmeden başına oturdum ve 2 saate yakın başından kalkamadım. uzun zamandır seyrettiğim en iyi içi dolu filmlerden.
kuramcı
kuramcı
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Horoz

Mesaj tarafından moldova Cuma Eyl. 11, 2015 3:22 pm

Kısacası insanı anlatan psikolojik bir film olarak görüyorum bu filmi. Chris evans ya da onun yerine başka sevdigimiz bir oyuncu olmasaydı afişine bile bakmazdım diyebilirim. 7.25/10, bu türü sevenler için tavsiye edilir.
moldova
moldova
Merhabalar
Merhabalar

Mesaj tarafından mondeo Cuma Eyl. 11, 2015 3:28 pm

Film izlenebilirlik açısından tatmin edici doyurucu bir film. zevkle sıkılmadan izleyebilirsiniz ama filmin sonunu etkileyici bulmadım ve kafada insanlığın geleceğiyle ilgili bir sürü soru işareti bırakan bi sondu. O kadar olayın üstüne daha mutlu bi son olsaydı izleyiciyi daha çok tatmin ederdi diye düşünüyorum.Bufinale yakışsa yakışsa anca bi devam filmi yakışır.O da biraz zor gibi...
mondeo
mondeo
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

At

Mesaj tarafından murathan Cuma Eyl. 11, 2015 3:31 pm

parlayamayan bir film olmuş ne yazık ki. izlemeden evvel küçük bir çekincem vardı ama iyi ki izlemişim. izlemekten pişman olmayıp, bir hayli keyif aldım filmden. konu güzel ve etkileyici. küresel ısınma yakın gelecekte beklenen bir olay. senaryoda küresel ısınmaya bir çözüm bulduklarını sananların nasıl büyük bir faciaya neden olduğunu ve bunun için değişik bir çözüm ürettiklerini ele almış. sıra dışı bir fikirdi bence, konuyu çok beğendim. açıklanmayan şeyler ve mantık hataları olsa da görmezden gelinebiliyor bu şekilde kendine bağlayınca film insanı. başından sonuna kadar heyecanla, merakla izletiyor ilerleyebilecekler mi ön vagona diye. trenin içi neydi öyle yalnız biraz abartılı olsa da yaratıcı şeyler vardı baya. sonlarında olaylar baya karıştı ve daha iyi bir hal aldı. sadece finali içime sinmedi, biraz havada bitti. bu arada filmin kadrosu çok iyiydi birçok tanıdık, kaliteli oyuncu vardı. chris evans'ın baş rolde yer alması harika olsa da bana burada oyunculuğunu sergileyememiş gibi geldi nedense. tilda swinton'ın rolü çok enteresandı. aslında karakteri, tipi hoşuma gitti çok yakışmış kendisine rolü, çok da iyi oynamış. genel olarak filmden olumsuz duygularla ayrılmadım fakat dediğim gibi filmdeki ayrıntılara, saçmalıklara takılırsanız sevmeyeceğiniz bir film olabilir.
murathan
murathan
Merhabalar
Merhabalar

Mesaj tarafından tokat Paz Eyl. 13, 2015 1:02 pm

Uzun bir zamandan sonra bana "ne filmdi bee" dedirten gayet başarılı bir post apokaliptik film. Filmin sonu yerinde ancak biraz ucu açık bitmiş gibi, ama bu filmin devamı gelmesin isterim şahsen. Çoğu şey tadında güzeldir. Verilecek mesajlar fazlasıyla verilmiş zaten. Puanım: 10/10 Önceliğinizi bu filme verip en kısa sürede izleyin derim.

En son tokat tarafından Paz Eyl. 13, 2015 2:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tokat
tokat
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından vadeci Paz Eyl. 13, 2015 1:57 pm

Harika bir film! Konu verdiği mesaj harikaydı! Sonu daha anlaşılır bitebilirdi.
vadeci
vadeci
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından masai Paz Eyl. 13, 2015 1:59 pm

Kadrosunda Chris Evans, Ed Harris ve John Hurt gibi kalbur üstü isimleri barındıran Snowpiercer, farklı konusuyla dikkatleri çekebilir. Her ne kadar fazla ön plana çıkmamış bir film olsa da izlemenizi öneririm. Kıyamet senaryolarına bir yenisinin daha eklendiği filmde, soğuk ve kar seyirciye çok iyi aktarılmış. Buzul çağını iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Bir grup insanı kıyametten koruyan trene ise söyleyecek kelime bulmak çok zor:) İçinden neler yokki... Fazla birşey söyleyip de spoiler vermek istemem ama izleyince bir hayli şaşıracağınıza eminim:) Filmin parlayan yıldızı ise kesinlikle Chris Evans. Her açıdan ağırlığını hissettirdi. Bakışlarıyla çoğu şeyi anlattığını düşünüyorum. Kang-ho Song ise gizemli havasıyla filme ayrı bir hava katmış. Çatışma sahneleri de bana göre çok gerçekçiydi. Hatta yer yer ürkütücü hale geldiğini söylemeliyim. Özel tim havasındaki dövüşçüler bir an korku filmi havasına girmenize yol açabilir:) Bilim-kurgu, aksiyon ve dram türünde başarılı bulduğum bir yapım oldu Snowpiercer... Farklı birşey arayanlar izlemeli, sizi değişik bir atmosferin içine sokacaktır...
masai
masai
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kaplan

Mesaj tarafından maksat Paz Eyl. 13, 2015 2:05 pm

İnsanlığın son kalanları ile bir tren yolculuğuna hazır mısınız?Son günlerde izlediğim senaryosuyla oldukça enteresan ve dikkat çekici bir filmdi.Bilim kurgu türünde güzel filmlere hasret kalmışken bu film hatırı sayılır güzellikte olmuş.Küresel dünyanın tüm gerçekleriyle bir tren içinde buluşması ve eleştirisel göndermeleriyle de izlerken farklılığını hissettirebilen bir film
maksat
maksat
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Yılan

Mesaj tarafından dedana Paz Eyl. 13, 2015 2:17 pm

Dünyadaki hakim düzene çok iyi eleştiriler var fakat işleniş zaman zaman biraz fazla zorlama olmuş,iyi kotarılamamış bazı bölümler en iyi oyunculuğu sergileyen kötü taraf malesef iyi taraf pek konsantre değil rolüne hemen göze çarpıyor tiyatral davranışlar sinema gerçekliği yok oyuncularda,ama yine de izlenmesi gereken bir film hoş vakit geçirirsiniz,spoiler olmasın ama özellikle kreş öğretmenine çok güldüm..10/6,5,iyi seyirler

dedana
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından sestak Paz Eyl. 13, 2015 2:28 pm

Bunu da söylemeliyim böyle güzel filme daha iyi bir fragman hazırlanmalıydı, 1. sayfada var fragmanı çok kötü göstermiş filmi, ilk görüş kuralına aykırı

sestak
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından delora Paz Eyl. 13, 2015 2:32 pm

Bazı filmler vardır çok duyarsın görürsün ama nedense izlemek istemezsin ve en sonunda izleyecek bir şey bulamazsın harıl harıl film ararsın ama istediğin filmi bulamayıp dur bu filmi izleyeyim deyipde filmi tek solukta bitirip vay be ne filmdi bunu daha önce niye izlemedim diye kendine kızarsın ya
İşte bu filmde benim içinde öyle idi
Sanırım çoğu kişi benle aynı görüştedir Smile
internette onalrca filme baktım döndüm durdum sıkıldım tvyi açtım bu çıktı, bakayım dedim, o nedir öyle ya
delora
delora
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics