FORUM FİLBOX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EŞİ NESLİŞAH ALKOÇLAR İLE BİRLİKTE BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALCAKLARI GÜNÜ SABIRSIZLIKLA BEKLEYEN ENGİN ALTAN DÜZYATAN BEBEĞİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI!..

EŞİ NESLİŞAH ALKOÇLAR İLE BİRLİKTE BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALCAKLARI GÜNÜ SABIRSIZLIKLA BEKLEYEN ENGİN ALTAN DÜZYATAN BEBEĞİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI!.. Empty EŞİ NESLİŞAH ALKOÇLAR İLE BİRLİKTE BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALCAKLARI GÜNÜ SABIRSIZLIKLA BEKLEYEN ENGİN ALTAN DÜZYATAN BEBEĞİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI!..

Mesaj tarafından seksen Ptsi Ağus. 31, 2015 11:22 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Engin Altan Düzyatan, 5 aylık bebeklerinin cinsiyetini açıkladı “Erkek olacak. Bisikletini aldım, 2-3 yaşında da motorsiklet alacağım” dedi.

BİSİKLET ALDIM

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin çekimlerine başlayan Engin Altan Düzyatan, MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında eşi Neslişah Alkoçlar’la bebek heyecanını anlatırken cinsiyeti de açıkladı. Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlayan oyuncu, “Erkek. İsim için daha çok erken. Büyük ihtimalle iki isimli olur. Allah kısmet ederse ilk bisikletini aldım. Eğer sağlıklı dünyaya gelir ve 3 yaşına gelirse ona ilk almak istediğim motosiklet. Ben büyük motosiklete binerim o da küçüğüne.”

MAĞDURUZ

Düzyatan, yaz aylarında ‘Romantik Komedi- 3’ü çekmeyi planladıklarını ancak yapım şirketinin prodüksiyon ve senaryo ile ilgili sorunlarla karşılaştığını anlatarak şöyle konuştu: “Aslında hepimiz mağdur durumda kaldık. Onun için 3 filmi reddetmiştim. Diğer arkadaşlarım aynı şekilde... Böyle bir amatörlükten dolayı çekilmemesi açıkçası canımızı sıktı. Çünkü 1 yılımı sinema filmi çekmeden geçirmiş oldum.”

seksen
seksen
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Manda