FORUM FİLBOX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yotta çiftinin instagram pozları

Yotta çiftinin instagram pozları Empty Yotta çiftinin instagram pozları

Mesaj tarafından fortis Paz Ocak 03, 2016 11:47 pm

Amerika’da yaşayan Alman Milyarder Bastian Yotta, aşırı sıkılmış olmalı ki, instargam’da karısı ile ilginç pozlar paylaşmaya başladı. Yotta çiftinin instagram pozları, kısa sürede o kadar çok ilgi gördü ki, Yotta da devam etme kararı aldı.

Dan Bilzerian sınırsız zenginliğini ve renkli hayatını internette paylaşmaya başladığından beri, zenginler arasında kıskandıran paylaşım yapma geleneği başgösterdi. Zenginliğin ve erotizmin öne çıkarıldığı bu pozlar, dünyanın her tarafında ilgi görmeye devam ediyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Almanya Münih doğumlu olan Bastian Yotta çocukluğundan beri ‘Sahil Güvenlik’ dizisini çok seviyor ve oradaki hayatların hayalini kuruyordu. Şu an 38 yaşında olan Yotta, hayaline kavuştu ve şu anda Los Angeles’ta çocukluğundan beri hayalini kurduğu çılgın hayatı yaşamakla meşgul.

Etrafında sayısız güzel kızla, deste deste paralarla, model arabalarla ve çılgın partilerde çekilmiş fotoğraflarını internette yayınlayan Yotta bu yönüyle Dan Bilzerian‘a benzetiliyor.

Yotta’nın bazı paylaşımarında söylediği şeyler şöyle: ‘Küçüklüğümden beri istediğim hayat buydu ve sonunda sahip olmayı başardım. Hem de etrafımda Pamela Anderson’dan daha seksi kızlar var, komik ama gerçek!’

Yotta’nın hayatı her zaman bu kadar mükemmel değildi. “Birkaç yıl önce fakir, şişman ve mutsuz bir adamdım. Sonra bir karar aldım ve kendime bir yön belirledim. İstediklerimi elde etmek için ne yapmam gerekirse yapacaktım. Evet kolay olmadı, çoğu zaman başarısız olmaktan korktum, ama sürekli çabaladım ve kendimi inanmaya zorladım.”
fortis
fortis
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi
Lakap : rejici