FORUM FİLBOX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurtlar Vadisi Pusu da Yeni Sezon Değişiklikleri

+48
defans
fortis
parcali
muhlis
taksimde
refah
dutin
vasifi
sadimenteş
tektek
weber
masai
puding
duverger
altıüstü
delora
sestak
dedana
maksat
vadeci
tokat
fedai
kuramcı
dicaprio
volfram
dumanyedi
seksen
kalem
tasci
kagit
kaleci
padida
naturallife
rejisör
yeniceli
moldova
resort
murathan
lerayden
fudemast
parende
zoomboxen
mudo
rahvat
porland
troleybüs
zyxel
uslanmaz
52 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

Kurtlar Vadisi Pusu da Yeni Sezon Değişiklikleri - Sayfa 4 Empty Geri: Kurtlar Vadisi Pusu da Yeni Sezon Değişiklikleri

Mesaj tarafından vasifi Çarş. Ara. 30, 2015 10:36 pm

isviçre saçmalığının bittiğide güzel oldu birde tilki ve raskoln birbirine düşman şekilde olurlarsa çok güzel olur

vasifi
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Horoz

Kurtlar Vadisi Pusu da Yeni Sezon Değişiklikleri - Sayfa 4 Empty Geri: Kurtlar Vadisi Pusu da Yeni Sezon Değişiklikleri

Mesaj tarafından fudemast Paz Ocak 03, 2016 1:44 pm

BÖLÜM DAHA İYİ OLABİLİRDİ TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM AZRA - YUSUF - KENAN BUNLAR BÖYLE BİR EFSANE DİZİDE OYNAMAYI HAK ETMİYOR ONLARIN YERİNE PUSAT TİLKİYE 2 KAT ROL VERSENİZ REYTİNGLER TAVAN YAPAR .

fudemast
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Manda

Mesaj tarafından fudemast Paz Ocak 03, 2016 1:44 pm

-------------------------

fudemast
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Manda

Mesaj tarafından rahvat Paz Ocak 03, 2016 1:57 pm

Yusup yusup yetti artik bide babasi polat cikarsa varya baş rol oyuncu yaparlar sişdilar cok sevdigim dizime tek seretdigim bir dizi vardi bos oyuncular girdi diziye maf oldu dizi gelecek bölümde ayni şeyler olursa izlemicem cünki heycan kalmadi
rahvat
rahvat
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi
Lakap : rahvat mısın?

Mesaj tarafından rahvat Paz Ocak 03, 2016 2:09 pm

Kurtlar Vadisi'den yeni Film projesi...

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret etti. Ziyarette, yeni bir film projesi için kolları sıvadıklarını söyleyen Necati Şaşmaz, filmin ana mekanları arasında Tarihi Yarımada'nın da yer alacağını belirtti.

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi'nin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti. Pana Film Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Canpolat'ın da Şaşmaz'a eşlik ettiği ziyarette Başkan Demir, yoğun çalışma temposuna rağmen Kurtlar Vadisi Pusu'yu kaçırmamaya çalıştığını ve serinin sinema filmlerinin tamamını takip ettiğini vurguladı.

"BANA POLAT ALEMDAR'I SORUYORLAR"

Yurtdışı ziyaretlerinde kendisine Polat Alemdar'ı sorduklarını belirten Başkan Demir, "Ülkemizde sektörde ilklere imza atıp istikrarını ve çizgisini hiç bozmadan bu milletin ortak değerlerine yer vererek bu güne kadar gelmiş bir dizi ile bizi temsil ediyorsunuz. Dizinin izlenirliğinin ise ülke sınırlarını aştığını yaşadığım bir olayla anlatmak isterim. Bir süre önce davetli olarak gittiğim Özbekistan ziyaretimde bizden sizi ve ekibinizi ağırlamak için aracı olmamızı istediler. Bu vesile ile üzerimde kalan bu selamı ve daveti de iletme imkanı buldum. Orada da çok hayranınız var. Yaptığınız çalışmaların sadece Türkiye'de değil çok geniş bir coğrafyada izlendiğini biliyorum ve takdirle karşılıyorum" dedi.

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, benzer davetlerin ve izlenme bilgilerinin kendisine de ulaştığını belirterek, Kurtlar Vadisi Pusu'nun Fas'tan Doğu Türkistan'a kadar geniş bir coğrafyada izlendiğini dile getirdi.

"YENİ BİR FİLM İÇİN KOLLARI SIVADIK"

Şaşmaz, çalışmalarının yoğunluğuna rağmen yeni bir film projesi için de kolları sıvadıklarını, filmin ana mekanları arasında Tarihi Yarımada'nın da yer alacağını belirtti.

Fatih'in birçok tarihi mekanı içinde barındırdığını belirten Şaşmaz, bölgenin tanıtımı için bir nebze de olsa faydaları dokunursa bundan mutluluk duyacağını söyledi.

"DESTEĞE HAZIRIZ"

Başkan Mustafa Demir, takdir ettiği çalışmalarına bir yenisini daha eklemek için Fatih'i seçmelerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ve bu projeye desteğe hazır olduklarını ifade etti.

BAŞKAN DEMİR'DEN ANLAMLI HEDİYE

Görüşmenin sonunda Necati Şaşmaz'a, Başkan Mustafa Demir Süleymaniye Cami'nin gümüş maketini hediye etti. - İSTANBUL

31 Aralık 2015 Perşembe 09:50
rahvat
rahvat
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi
Lakap : rahvat mısın?

Mesaj tarafından dutin Paz Ocak 03, 2016 2:11 pm

Pana Film duy sesimizi. Şu reklamlara bir çözüm bulun kimin kandırıyorsunuz ? Bunca izleyici var ayıptır.

Bölüm muazzam'dı kesinlikle. Eski müzikleride biraz kullanırsanız dahada renk katacaktır emin olun. Gölge / ERTAN SABAN Gerçekten müthiş bir oyuncu helal olsun. TÜRKİYENİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN MUAZZAM DİZİSİ KURTLAR VADİSİ 'DİR! Sadece dizi değil, Dünya gerçekleri ayrıca.

İnşallah ilerleyen bölümlerde Pusat çakır ve Raskoln'ada yer verirsiniz diye umuyoruz. Diziye renk katan oyuncular ve ülkenin iç meseleleriyle'de ilgilenilirse çok iyi olur ve bunu yapabilecek karakterler kesinlikle Pusat Çakır ve Raskoln'dur . Uyuşturucu kaçakcıları ve diger suç örgütleri olsun. İnşallah Memati ve Kara gibi karakterlerinde bulundugu bir sinema filmi çekersiniz ilerleyen zamanlarda gerçekten ihtiyacımız var.

İyi seyirler diliyorum herkese.

dutin
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Yılan

Mesaj tarafından refah Paz Ocak 03, 2016 2:24 pm

GÖLGE SÜPER BİR KARAKTER MUAZZAM ROL YAPIYOR KEŞKE KÖTÜ BİR DÜŞMAN DEĞİLDE POLAT IN YANINDA İKİNCİ ADAM YENİ MEMATİ OLSAYDI

refah
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Köpek

Mesaj tarafından taksimde Paz Ocak 03, 2016 2:37 pm

Şu yusuf ile azraya ayrılan süre yerine pusatı hastanede yatarken izlesem yeminle bu kadar sıkıcı olmaz.Polattan çok yusufu görüyoruz .Elinizdeki Rascoln , Tilki gibi izleyicinin sevdiği karakterleri oynatmaktansa azrayı yusufu kenanı oynationuz bu neyin kafası allah aşkına.Hic yorumlara da mı bakmionuz sizin için önemli olan izleyicidir .Ama tam tersine izleyicinin sevdiği kişilerin yerine sevmediklerini oynatıyorsunuz.Sonrada noluyo eskiden 13-14 reyting alan vadi 6-7 arası sürünüyo tabi gayet normal bu seneryo ile oyuncularla..
taksimde
taksimde
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından muhlis Paz Ocak 03, 2016 11:24 pm

raskoln olacakmi yeni bölüm bekliyoruz raskolnu saygılar
muhlis
muhlis
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından parcali Paz Ocak 03, 2016 11:38 pm

Yeni bölüm oynatmamak icin her firsati degerlendiriyorsunuz tebrik ederim beni diziden soguttunuz

parcali
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kaplan
Lakap : deneme 1 2 3 2 1

Mesaj tarafından fortis Ptsi Ocak 04, 2016 12:02 am

kiyamet kopsa bu polat yine olmez,adam olumsuzluk hilesini bulmus kursuna kafa atan adam grin ifade simgesi
fortis
fortis
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi
Lakap : rejici

Mesaj tarafından defans Ptsi Ocak 04, 2016 12:18 am

Aslan akbey : iki kişinin bildiği sır değildir!.

defans
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha
Lakap : muhabbetçi

Mesaj tarafından master14 Ptsi Ocak 04, 2016 12:26 pm

sinama filmi gibi bölümler çevriliyor ama bölümün ortasında yusufun gereksiz sahneleri bir olmasa ya polatın yanına alın şu adamı yada çıkarın gitsin diziden aşırı aabartıyonuz yusuf karekterini

master14
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Yılan

Mesaj tarafından moderno Ptsi Ocak 04, 2016 12:42 pm

yılbaşında neden yeni bölüm olmuyorki yılbaşının özelliği nedir yani ne değişiyor sondaki rakam 5 değil 6 olduğunda her şey aynı devam edecek bunun neyi kutlanıyor ben gerçekten anlamıyorum ayrıca illa kutlanacaksa da insanlar sevdiği şeyleri ister kutlamada kurtlar vadisi olmayınca yılbaşından iyice nefret ettim

moderno
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi

Mesaj tarafından efsane Ptsi Ocak 04, 2016 12:57 pm

Yusuf'un sahnelerinin azalması bölüme can verdi adeta. Daha da azalmalı.

Aksiyon ve çatışma süreleri de artmış gayet iyi.

Haftaya efsane zarf gelecek ve hanedanlar konusuna geçiş yapacağız. Zarfı iple değil halatla çekiyorum. 10 yıldır bekliyoruz sonuçta.

Son olarak Raskoln ne zaman dönecek Allah aşkına. Yemin ediyorum PanaFilmin önünde kendimi yakacağım nerde bu adam diye..

efsane
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından lombardo Ptsi Ocak 04, 2016 1:19 pm

efsane demiş ki:Yusuf'un sahnelerinin azalması bölüme can verdi adeta. Daha da azalmalı.

Aksiyon ve çatışma süreleri de artmış gayet iyi.

Haftaya efsane zarf gelecek ve hanedanlar konusuna geçiş yapacağız. Zarfı iple değil halatla çekiyorum. 10 yıldır bekliyoruz sonuçta.

Son olarak Raskoln ne zaman dönecek Allah aşkına. Yemin ediyorum PanaFilmin önünde kendimi yakacağım nerde bu adam diye..

Tapinak Sovalyeler sahnesini ozledim.ben..artirsalar iyi olur bence
lombardo
lombardo
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

- Similar topics