FORUM FİLBOX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kasabadaki Ölü - Dead In Tombstone 12 Eylül, 19:15

+11
uslanmaz
troleybüs
sigorta
sudebirgün
nevizade
moneytalk
lovely
galenger
ferdono
maxim
porland
15 posters

Kasabadaki Ölü - Dead In Tombstone 12 Eylül, 19:15 Empty Kasabadaki Ölü - Dead In Tombstone 12 Eylül, 19:15

Mesaj tarafından porland Salı Eyl. 01, 2015 9:12 pm

Danny Trejo ve Mickey Rourke’un başrollerini paylaştığı, aksiyon dolu bir korku filmi… Acımasız bir çete, güç kavgası sırasında kendi liderleri Guerrero’yu (Danny Trejo) öldürürler ve küçük bir kasabayı işgal ederler. Guerrero öldükten sonra cehenneme gider ve burada şeytan ile karşılaşır. Şeytan, ona bir teklifte bulunur. Eğer çete üyelerinden altı kişinin ruhunu ona getirirse, sonsuz lanetten kurtulacaktır.
porland
porland
Merhabalar
Merhabalar

Domuz

Kasabadaki Ölü - Dead In Tombstone 12 Eylül, 19:15 Empty Geri: Kasabadaki Ölü - Dead In Tombstone 12 Eylül, 19:15

Mesaj tarafından maxim Salı Eyl. 15, 2015 1:30 pm

film epgsinde korku gerili diyordu, Gorseller ve ses iyi; ama korku veya gerilimle alakasi yok. Bir vahsi bati filmi…

maxim

Kaplan

Kasabadaki Ölü - Dead In Tombstone 12 Eylül, 19:15 Empty Geri: Kasabadaki Ölü - Dead In Tombstone 12 Eylül, 19:15

Mesaj tarafından ferdono Salı Eyl. 15, 2015 9:48 pm

fena değil izlenir

ferdono

Mesaj tarafından galenger Salı Eyl. 15, 2015 9:51 pm

4,8 puan bu film için çok az.Film gayet izlenebilir.

galenger

At

Mesaj tarafından lovely Salı Eyl. 15, 2015 9:55 pm

Ustura filmi kadar heyecenlı olmayan vasat bir western filmi olmuş.10 üzerinden 5

lovely

Keçi

Mesaj tarafından moneytalk Salı Eyl. 15, 2015 9:59 pm

Filme gelirsek; gerçekten güzel bir film. Hem western hem aksiyon hemde mistik bir film. Oyuncular çok başarılı. Filmin sonu bana sanki devam filmleri çekebilmek için ucunu açık bırakmışlar gibi geldi. Aslında Cehennem Sürücüsü (Şimdi Ghost Rider demedim diye bburakk bana dalacak) gibi bir devam filmi güzel olabilir. Şeytan adına da olsa vahşi batıyı dolaşıp kötü adamları öldüren iyi bir adamın hikayesi çekilebilir.

moneytalk

At

Mesaj tarafından nevizade Salı Eyl. 15, 2015 10:02 pm

KORKU FİLMİYLE ALAKASI YOK…

nevizade

Horoz

Mesaj tarafından sudebirgün Salı Eyl. 15, 2015 10:05 pm

Film Süper İzleyin Birde Tavsiyem Usturayı İzleyin…

sudebirgün

Kedi

Mesaj tarafından sigorta Salı Eyl. 15, 2015 10:08 pm

muhtesem vasat filan degil keyifle izlenebilecek bi film

sigorta

Manda

Mesaj tarafından troleybüs Salı Eyl. 15, 2015 10:11 pm

Çetesi tarafından ihanete uğrayan iyi yürekli kötü adamın intikamını anlatan yüzlerce Western filmi varki, diyerlerinden ayrıldığı nokta mucize şeklilde hayatta kalmayıp cehennemden geri gelip intikam alması.Oldukça düşük bütçesine rağmen Rourke, Trejo ve hala çok seksi olan Meyer gibi tanınmış oyuncuların yer alması ilginç(demekki Rourkede ve Meyerde doğru düzgün teklifler alamıyor)Yukarıdada dediğim gibi bütçesi o kadar düşükki her çatışma sahnesi Tv kalitesini altında, senaryo ve işleyişi klişenin dibi, yönetmenin yeteneksizliği yüzünden her sahne sırıtıyor.Bu tarz filmlerde şiddet kullanımı filmi biraz kurtarırda bunuda becerememiş yönetmen.Sonuç olarak çok kötü bir B film, zamanınızı harcamaya değmez.

troleybüs

At

Mesaj tarafından uslanmaz Salı Eyl. 15, 2015 10:14 pm

İzlemeye başladığım andan itibaren İMDB'den neden bu kadar düşük puan almış diye kafa patlattığım bir film olmuş. Tamam ahım şahım bir film olmayabilir, sizi her sahnesiyle etkilemeyedebilir ama bu kadar düşük puan almayı da hak etmiyor. En başta oyunculukların hatırına derece yükseltilmeliymiş. Sürekli olarak yan rollerde görmeye alıştığımız Danny Trejo, bu kez baş köşeye oturmuş ve izleyenleri oyunculuğuyla doyurmuştu. Çok iyi bir performans sergilemiş. Mickey Rourke da keza aynı şekilde 'cehennem zebanisi' rolünü çok iyi kıvırmış Smile bana göre acımasız ve katı rollerin adamı olduğunu bir kez daha gösterdi. Senaryo ne kadar mantıklı bulunur bilemem ama bana göre bunun da bir film olduğu unutulmamalı, hayal gücünün sınırları yok, insanoğlu her şeyi yapıyor artık Smile oyunculara göre ve mekana göre bence senaryo fazla da absürt durmamış. Replikler de bana göre fena sayılmazdı, alıp kenara kopyalanacak türden replikler görmek mümkün... Siz puanına göre hareket etmeyin, sıkmayan, oyunculuklarıyla da keyif veren bir yapım, iyi seyirler... imdb her şey değil emin olun, toplum genel zevkleri sizinkine uymak zorunda değil
uslanmaz
uslanmaz
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha
Lakap : siyah gözlük

Mesaj tarafından vatendom Salı Eyl. 15, 2015 10:16 pm

Yine bir Danny Trejo filmi daha izlemiş bulunuyorum.Üst üste yer aldığı birçok film izledim son dönemlerde.Nihayet en azından vasat diyemeyeceğim bir filmi çıktı karşıma.Belki mükemmel diye nitelendirilemez ama en azından diğer izlediğim filmlerden bir kademe daha üst diyebilirim.Hepsi birbirinden farklı suçlardan aranan çete üyesi silahşörler.Planlanan bir soygun sonrası büyüyen hedefler yapılan ihanetler ve bir pazarlık.Biraz fantastik daha çok western tadında bir filmdi.Danny Trejo'yu bu yıl içerisinde daha çok projelerde göreceğiz umarım bu filmden çok daha iyilerini izlemeyi bekliyorum.Mickey Rourke ise keza son derece iyi yapımlarda yer alan bir isim onu da bu filmde tekrar izlemek güzel ve keyif vericiydi. Western türünde son dönemlerde pek kaliteli filmler seyretmemiştim.Özelikle bu yıl içerisinde çok fazla iyi yapımda göremedim.Bu film eksiği kapatacak kapasitede olmasa da özlediğim western filmlerinin tadını bana hissettirebildi.Bu filmi hem senaryo gereği hem de oyunculuklar açısından beğendim.Kostümler ve seçilen mekanda benim oldukça hoşuma gitti diyebilirim.Finalde de açık bırakılan kapıdan devam filmi de vardır belki araştırmandım
vatendom
vatendom
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Köpek

Mesaj tarafından yeknesak Salı Eyl. 15, 2015 10:18 pm

basit, sıradan hiçbir albenisi olmayan bir film daha.
altın işlemesi yapan tanıdığımdan bildiğim kadarıyla işlenmemiş altın da öyle sarı olmaz, normal insanlar görünce a bu altın demezmiş.
Puanım: 4

yeknesak
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

At

Mesaj tarafından zoomboxen Salı Eyl. 15, 2015 10:19 pm

Her filmde hemen hemen görmeyi alışkanlık haline getirdiğim usta Trejo gene bir filmle karşıma çıktı. Bu sefer ki neyse ki ortalama bir film olmuş. Western olayına fantastik ve gerilim kategorilerini eklemişler ortaya karışık değişik bir film çıkmış. Filmişn gidiş hattı da gayet nizami insanı izlerken kesinlikle sıkmayan bir yapıya sahip. Trejo usta dışında önemli 3 isim daha var Mickey Rourke.Dina Myer ve Anthony Michael Hall. Sırf şu kadro için bile izlenir kanaatindeyim.

zoomboxen
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Maymun

Mesaj tarafından bumbom Salı Eyl. 15, 2015 10:20 pm

Danny Trejo her geçen gün kalitesini biraz daha düşürüp daha kötü filmlerde oynamaya başlıyor.

bumbom
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi