FORUM FİLBOX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YASAK TARIH 29 Aralık 1.50

2 posters

YASAK TARIH 29 Aralık 1.50 Empty YASAK TARIH 29 Aralık 1.50

Mesaj tarafından resort Perş. Ara. 04, 2014 5:30 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Düzen, yeni kanıtlar'ın bilgelik gerektiren ciddi soruları gündeme getirmesi durumunu ve onyıllar, yüzyıllardır hakikat olarak kabul edilen kavramları sorgulaması durumunu memnuniyetle karşılamaz. Yıllar boyunca sıradışı hikayeler gizli kaldı ve baskılandı, ve doğruyu söyleme girişiminde bulunan cesur insanlar engellenmiş ayıplanmış veyahutta her ikisine birden maruz kalmış oldu. Bugüne kadar. Sunucu Jamie Theakston yol boyunca neyi bildiğimiz, ince eleyip sık dokuduğumuz, dikkate aldığımız, araştırdığımız ve analiz ettiğimizin kalbine ulaşmaya gayret ediyor. Tapınak Şovalyeleri'nin kayıp hazineleri, İsa'nın soyu, Süleyman'ın hazinesi gibi öyküler vasıtası ile Jamie ve araştırmacı ekibi yüzyıllardır gizli olan gerçekleri ve mitleri yeryüzüne çıkarıyor.

resort
Merhabalar
Merhabalar

YASAK TARIH 29 Aralık 1.50 Empty Geri: YASAK TARIH 29 Aralık 1.50

Mesaj tarafından uslanmaz Çarş. Eyl. 02, 2015 12:44 pm

eski meşhur ingiliz şövalyesinin kılıcı ile ilgili bir belgesel izlemiştim ta ingiltereden italyaya gidip oradaki bu konuyla ilgili söylentileri bile araştırdılar, çok güzel araştırıyorlar konuları, her yönüyle ele alıyorar, en önemlisi de hiçbir ön yargıları yok, araştırmacıları tebrik etmek lazım, çoğu bilimci bu tip belgeselleri yaparken hep bir ön yargı ile olaya yaklaşıp garip garip aşağılayıcı tepkiler verirler, bunların olmaması ilk defa gördüm gerçek araştırmacı bu adamlar
uslanmaz
uslanmaz
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha
Lakap : siyah gözlük

- Similar topics