FORUM FİLBOX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üvey Kardeşler - Step Brothers

+41
defans
fortis
parcali
muhlis
taksimde
refah
rahvat
fudemast
vasifi
sadimenteş
tektek
weber
duverger
mudo
altıüstü
delora
sestak
dedana
maksat
masai
vadeci
tokat
fedai
kuramcı
dicaprio
volfram
dumanyedi
seksen
kalem
tasci
kagit
kaleci
puding
padida
naturallife
rejisör
moldova
resort
murathan
lerayden
porland
45 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Üvey Kardeşler - Step Brothers - Sayfa 2 Empty Geri: Üvey Kardeşler - Step Brothers

Mesaj tarafından delora Çarş. Ara. 30, 2015 6:46 pm

Öncelikle Seth'in isminin diğerlerinden önce gelmesine anlam veremiyorum. O kadar kısa bir süre vardı ki filmde. Sanmayın ki filmin başrol oyuncularından biri. Alakası yok hatta.
Filme gelince. Çok komik bir film gibi gelmedi bana. Bel altı espiriler çoktu. Biraz da o yüzden olsa gerek çok aldatıcı değildi. Halleri komikti sadece. Düştükleri durumlar, kavgalar. Bunun dışında film orta karardı.
delora
delora
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Üvey Kardeşler - Step Brothers - Sayfa 2 Empty Geri: Üvey Kardeşler - Step Brothers

Mesaj tarafından altıüstü Çarş. Ara. 30, 2015 6:55 pm

kesinlikle boşa vakit geçirmiş saymayacagınız filmlerden biri, bir komedi filminin final sahnesi en fazla bu kadar iyi olur diye düşünüyorum, kesinlikle izlenmesi gereken bir film

altıüstü
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Domuz

Mesaj tarafından mudo Çarş. Ara. 30, 2015 7:03 pm

film başlarında güzeldi baba tarafının oğlunun cinsellik düşünceleri çok komikti , filmin ortalarında bir

kız çıkıyor ve abuk subuk sahneler var baba oğluyla aralarında Smile , bi tek oraları beğenmedim, sonu güzeldi,,. Ranza sahnesi en komik sahneydi. iyi güldürüyor ve

güzel bi filmdi.
mudo
mudo
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Maymun

Mesaj tarafından duverger Çarş. Ara. 30, 2015 7:09 pm

Canınız sıkıldığında izlemeniz gereken yapımlardan biri olmuş. Bu filmde Baba-Oğul, Anne-Oğul olarak iki

farklı aile var ve Baba ile Anneleri birlekte yaşamaya karar verirler. Fİlm o zaman başlar. Üvey kardeşler in birbirleri arasındaki çekişmeyi ve filmin sonlarına

doğru bağlılığı güzel bi şekilde ifade eden bir film. 7/10

duverger
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Maymun

Mesaj tarafından weber Çarş. Ara. 30, 2015 10:01 pm

film baya komıktı ızlenmesı gerekır dıyorum izleyin gulun eglenın
weber
weber
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

At

Mesaj tarafından tektek Çarş. Ara. 30, 2015 10:09 pm

Film başlangıcı, diğer kısmına göre daha başarılı ve çekici. Sonradan biraz havası kayboluyor. Sabun köpüğü filmlerden diyebiliriz..

tektek
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi

Mesaj tarafından sadimenteş Çarş. Ara. 30, 2015 10:18 pm

Gerçekten süper bir komedi filmiydi bazı sahnelerinde gözümden yaş geldi biraz önce izledim hala çenemi ağrıttı kesinlikle tavsiye edilir...

sadimenteş
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından porland Çarş. Ara. 30, 2015 10:24 pm

Klasik Will Ferrell ve John Really filmlerinden birisi..Eğlenceli komik ..İyi vakit gecirmenizi saglıyor..Bence izlemeye deger....Hayat tutunamamış 2 adamın komik anlarının bir kıs mını anlatıyor...Güzeldi..Gayette başarılıydı..Güzel bir senaryosu var...
porland
porland
Merhabalar
Merhabalar

Domuz

Mesaj tarafından vasifi Çarş. Ara. 30, 2015 10:34 pm

The Dark Knight'la hemen hemen aynı günlerde vizyona girmişti.Filmi izlememdeki en büyük neden Daily Show'a katıldıklarında söyledikleri "insan üstü güçlerden sıkıldıysanız biraz insan altı güçler görmek isterseniz sizi filmimizi izlemeye davet ediyoruz, film boyunca iş bile bulamıyoruz" sözüydü ki gerçekten de harika bir tanıtım cümlesi.Çok bir şey beklemeyin ama görün, izleyin, izletin.

vasifi
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Horoz

Mesaj tarafından fudemast Paz Ocak 03, 2016 1:50 pm

Canınız sıkldğnda izlemeniz gerekn yapımlrdn biri olmuş Bu filmde Baba-Oğul, Anne-Oğul olark iki farklı aile var ve Baba ile Annelri birlkte yaşamya karar verirler. Film o zmn başlr. Üvey kardeşler in birbirleri arasndaki çekşmyi ve filmn sonlarna doğru bağlılğı güzl bi şeklde ifade edn bir film.

fudemast
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Manda

Mesaj tarafından rahvat Paz Ocak 03, 2016 2:01 pm

Hayatımda izlediğim en iyi komedi filmlerinden birisi izlerken gerçekten güldüm ya pek öyle komedi filmlerine gülen birisi değilimdir ama bu film olmuş konusu çok güzel hiç sıkılmadan izlenebilecek bir film keşke 2. ve 3. filmleri de çıksa arkadaş ortamında çok iyi gider kesinlikle tavsiye ediyorum
rahvat
rahvat
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi
Lakap : rahvat mısın?

Mesaj tarafından refah Paz Ocak 03, 2016 2:33 pm

seyrettiğim en iyi komedi filmlerinden biriydi, oyuncular cok başarılıydı, kafa dağıtmak için iyi bir seçim olabilir, izlemeyi düşünenlere tavsiye ederim iyi seyirler..

refah
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Köpek

Mesaj tarafından taksimde Paz Ocak 03, 2016 2:45 pm

İki üvey kardeş gerçekten çok komikti.Anneleri olan Steenburgen de cok sempatikti.Özellikle yataklarını ranza yaptıkları ve babalarının teknesinde sarkılarına klip çektikleri bölümde cok güldüm.Onun dışında filmi sadece komedi olarak görmemek lazım.Anne ve babalarının onların büyüyüp,kendilerine iş bulup artık çocuk gibi davranmamalarını isterken daha sonra onların o eski hallerini özlemeleri ve filmin sonunda da önceden istedikleri seyi, sahneye çıkıp çalıp sarkı söylemeyi,yapmaları için cesaret verdiler.Ne olursa olsun,büyüsek de içimizdeki çocuk hiç büyümesin,çocukken hayalini kurdugumuz seyleri unutmayalım.
taksimde
taksimde
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha

Mesaj tarafından muhlis Paz Ocak 03, 2016 11:13 pm

hiç beğenmedim filmi 40 yaşında 2 adam 10 15 yaşındaki çocuklar gibi hareket ediyorlar ama komediyle alakası yok
muhlis
muhlis
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından parcali Paz Ocak 03, 2016 11:28 pm

Konu çok sıradışı bir konu değildi fakat Will Ferrel ve pek filmlerde rastlamasam da John C. Reilly ikilisini görünce film cazip geldi.Kesinlikle Will Ferrel ve John C. Reilly ikilisi çok yerinde bir seçim olmuş bence filmde de gayet başarılıydılar.İkisinin önce birbirlerine olan düşmanlıkları ve sonradan arkadaştan da öte bir hal almaları bilindik bir şeydi önceden tahmin edilebilir bir olaydı fakat yine de filmden çok keyif aldım diyebilirim.

Filme gelirsek dediğim gibi konu sıradışı değildi ve film bu ikilinin hayatlarından birer kesit sunuyor farklı bir komedi arıyorsanız belki istediğinizi alamazsınız ama benim gibi komedi filmleri seviyorsanız beğendiğiniz komedi filmleri arasına girebilecek potansiyele sahip bir yapım tabi bunda oyuncuların da büyük etkisi var.İzlerken zaman zaman heyecanlandığım sahneler de oldu fakat çok sürükleyici bir film değildi zaten konusu itibariyle de öle bir film olamaz.Eğlence unsuru bakımından çok çeşitli olaylar olmasa da kesinlikle birçok tebessümle izleyeceğiniz sahneler olacaktır ayrıca ben bazı sahneler de kahkalarla güldüm diyebilirim.Film vasatı aşmış daha iyi komedi filmleri de gördüm fakat daha kötü birçok komedi filmi gördüm yani ortalama bir komedi filminin üzerinde bir film olmuş.Bazı açık sahnelerin bence fazla abartıldığını ve gereksiz olduğunu düşünüyorum.Son olarak sizi güldürebilecek en azından tebessüm ettirecek bir film Step Brothers,boş zamanınızda keyif alarak ve gülerek izleyeceğiniz bir film tavsiye ederim.

parcali
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kaplan
Lakap : deneme 1 2 3 2 1

Mesaj tarafından fortis Paz Ocak 03, 2016 11:42 pm

eğlenceli bir film.. keyifle izledim.. zaten Will Ferrel'i çok severim; bu filme de çok yakışmış.. "Lütfen Beni Öldürme" filmi de hem eğlenceli hem manidar hem de düşündürücü bir film.. iki filmi de tavsiye ederim.. iyi seyirler..
fortis
fortis
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi
Lakap : rejici

Mesaj tarafından defans Ptsi Ocak 04, 2016 12:08 am

gayet eğleceli-komik bir film.senaryo çok saçma olsa da(saçma olmasa komik olmaz zaten)kaırmayın derim size.

defans
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Ejderha
Lakap : muhabbetçi

Mesaj tarafından master14 Ptsi Ocak 04, 2016 12:23 pm

1-2 sahnesi komik ama yaramaz bir film ben hiç begenmedim.

master14
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Yılan

Mesaj tarafından moderno Ptsi Ocak 04, 2016 12:39 pm

İyi bir komedi bir filmmi arıyorsunuz.İşte bu film ayrı bi harika mutlaka izleyin...

moderno
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Kedi

Mesaj tarafından efsane Ptsi Ocak 04, 2016 12:53 pm

gerçekten KOMİK olmuş. Ailelerinin  yanında büyüyememiş iki orta yaşlı sorumsuzun ebeveynlerinin evlenmeleri sonucu üvey kardeş olmaları ile başlayan bir komedi.oyunculuk harika,konu iyi bir deneme.iyi bir komedi izlemek isteyen bunun kaçırmamalı.

efsane
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

Mesaj tarafından lombardo Ptsi Ocak 04, 2016 1:14 pm

2 ayrı aile2 ayrı rezil.sanıyorlar yaşlarıhep yerinde sayıyor.üvey kardeş oldularana BABA aşkından.zor geldi onlaragereği gibi büyümek.ayırdılar büyüklerişımarıp durmaktan.kaldılar yaya ayazdahemde yapayalnız.iş buldular hemenne olduğuna bakmadan.yaptılar karizmabağladılar ayrı kalanları.iyi üvey oldularbirde eskisi gibi şımarık.
lombardo
lombardo
hoşgelmişsin
hoşgelmişsin

Keçi

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics